מרכזי מיצוי זכויות בבתי חולים

בית חולים הדסה הר הצופים (במיקום לא מדויק)

כיוונים מרכז מיצוי זכויות (הדסה הר הצופים)

מרכז "כיוונים" למימוש זכויות רפואיות פועל בשני בתי החולים של הדסה. צוות המרכז מסייע למטופלים ולבני משפחה במיצוי זכויות רפואיות כחלק בלתי נפרד מהטיפול בבית החולים, וללא תשלום. ניתן להיעזר לצורך מימוש זכויות במוסד לביטוח לאומי, משרדי הממשלה השונים, קופות החולים, רשויות מקומיות, עמותות ועוד. הסיוע הניתן כולל מסירת המידע הרלוונטי, מילוי טפסים והגשתם, והשלמת מימוש הזכויות. צוות המרכז מונה כעשרים מתנדבים ומתנדבות, פנסיונרים בעלי ניסיון בתחומים רלוונטיים, שעברו הכשרה ייעודית לעבודה במרכז ומטפלים בכ-3000 פניות בשנה. כאשר מתגלות בעיות עקרוניות המקשות על מימוש זכויות של אוכלוסיות רחבות, פועל צוות המרכז למציאת פתרונות עקרוניים עם הרשויות הרלוונטיות לטובת הציבור כולו.

השירות מתאים עבור:

בריאות הנפש
מצבים בריאותיים
המידע על מרכזי מיצוי זכויות בבתי חולים נערך על ידי צוות כל זכות בהתבסס על מידע ציבורי
שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

אודותשותפים מדיניות האתר הצהרת נגישות צרו קשר
כיוונים מרכז מיצוי זכויות (הדסה הר הצופים) / מרכזי מיצוי זכויות בבתי חולים | כל שירות