אנוש -

השירות ניתן בכל הארץ

אנוש – העמותה הישראלית לבריאות הנפש

החל מפרוץ מלחמת חרבות ברזל, מדינה שלמה נקלעה למצוקה נפשית, כל תגובה היא בסדר. כולנו באותו המצב, יחד. ורבים מחפשים מענה רגשי לקושי שלהם ושל היקרים להם ביותר. בין אם מדובר בבכי ובהתקפי חרדה, ובין אם המצוקה עוד שמורה בפנים, אם גם אתם מרגישים לחץ, חרדה ואי ודאות, אנחנו פה בשבילכם. מוזמנים להתקשר לקו תמיכה טלפוני מיוחד של אנוש: ליצור קשר, להתייעץ ולקבל אוזן קשבת. קו התמיכה מציע תמיכה רגשית מותאמת לנוער ולצעירים, לבני משפחה ולקהל הרחב באמצעות מטפלים מנוסים ומקצועיים. בקו ניתנת תמיכה לקהל הרחב, לבני משפחה של אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית ולבני נוער ולצעירים.

השירות מתאים עבור:

דוברי ספרדית
מתמודדי נפש
דוברי רוסית
דוברי אנגלית
דוברי ערבית
הגיל הרך
נוער
ילדים

תנאים לקבלת השירות:

פנייה טלפונית: 0747556155. הקו פועל בימים א' עד ה' בין השעות 19:00-08:00.

השירות ניתן ע״י:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
אנוש – העמותה הישראלית לבריאות הנפש / אנוש | כל שירות