אונ' תל אביב

השירות ניתן בכל הארץ

הקו החם - השירות הפסיכולוגי של דקאנט אונ' תל אביב להצלחת הסטודנטים

הדקאנט להצלחה מתפעל קו חם לעזרה ותמיכה נפשית לכל קהילת הקמפוס – סטודנטים, סגל ובני משפחותיהם. התמיכה תינתן ע"י עובדים סוציאליים ויועצים מטעם תכנית סאווה של הדקאנט להצלחה.

השירות מתאים עבור:

מתמודדי נפש
דוברי ערבית

תנאים לקבלת השירות:

בין השעות 08:00-14:00 ניתן להתקשר למזכירות השירות הפסיכולוגי לטלפון: 03-6408505 יש גם קו טלפוני עבור מי שנוח יותר לשוחח ללא שיתוף מסך 050-2047037 קו בזום בלינק הבא https://tau-ac-il.zoom.us/j/83039265901#success לסטודנטים וסטודנטיות בשפה הערבית: בשעות 16:00-22:00בקישור הבא https://tau-ac-il.zoom.us/j/9939360594#success

השירות ניתן ע״י:

אונ' תל אביב
שימו לב:
השירות אינו מופעל ע״י רשות ציבורית או עמותה רשומה

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
הקו החם - השירות הפסיכולוגי של דקאנט אונ' תל אביב להצלחת הסטודנטים / אונ' תל אביב | כל שירות