משרד הבריאות

השירות ניתן בכל הארץ

מוקד נמ"ל ניתוב מטפלים למשפחות החטופים, הנעדרים והנרצחים - משרד הבריאות

מוקד נמ"ל -של משרד הבריאות מנתב מטפלים למשפחות החטופים, הנעדרים והנרצחים. מסייע למשפחות ולגורמי בריאות ורווחה המטפלים בהן, לייצר חיבור לאנשי ונשות טיפול המצויים במאגר המוקד ולקבל מהם: • טיפול רגשי ונפשי ארוך טווח • מענה ועזרה רפואית בהתאם לצרכים של בני ובנות המשפחה ובפריסה ארצית. אנשי ונשות הטיפול מגיעים מתחומי העבודה הסוציאלית, הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה, ובעלי הכשרה וניסיון בטראומה. הם מקבלים הדרכה קבוצתית ופרטנית מצוות הדרכה ייעודי שהוקם במוקד נמ"ל.

תנאים לקבלת השירות:

טלפון נוסף: 086241010 - שלוחה 4 ימים א'-ה' בין 08:00-18:00

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשרמפת אתר
מוקד נמ"ל ניתוב מטפלים למשפחות החטופים, הנעדרים והנרצחים - משרד הבריאות / משרד הבריאות / שירות ארצי | כל שירות