משרד הרווחה והביטחון החברתי

השירות ניתן בכל הארץ

טיפול רגשי בחירום לבעלי מוגבלות ומשפחותיהם - משרד הרווחה

מינהל מוגבלויות במשרד הרווחה והביטחון החברתי מאפשר קבלת טיפול רגשי בשל משבר חירום לאומי עבור אנשים עם מוגבלות, בני משפחותיהם והצוותים המטפלים. השירות ניתן ללא עלות.

מהות השירות:

תנאים לקבלת השירות:

הגשת בקשה באמצעות טופס אינטרנטי יש לצרף מסמכים כנדרש. ניתן לפנות גם ישירות דרך מרכזי הטיפול באזור המגורים, לפי הפרטים כאן: https://www.gov.il/he/service/emotional-therapy-or-group-intervention-due-to-the-corona-crisis

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשרמפת אתר
טיפול רגשי בחירום לבעלי מוגבלות ומשפחותיהם - משרד הרווחה / משרד הרווחה והביטחון החברתי / שירות ארצי | כל שירות