משרד המשפטים

השירות ניתן בכל הארץ

מוקד להכוונה משפטית בעת מצב החירום - משרד המשפטים

מוקד הכוונה משפטית של משרד המשפטים המעניק סיוע בהכוונה משפטית בכל נושא בו נדרשות פעולות משפטיות, ובכל סוגיה משפטית בה נתקל הציבור בימים אלו כתוצאה מהמלחמה ומצב החרום. המוקד מאויש על ידי עורכי דין מכלל יחידות משרד המשפטים, בהם האפוטרופוס הכללי ורשם הירושה, הממונה על חדלות פירעון, הסיוע המשפטי, ייעוץ וחקיקה, הפרקליטות ויחידות רבות נוספות. עורכי הדין במוקד יקבלו את הפניות באופן ישיר, יספקו מענה משפטי בשיתוף ובהתייעצות עם הגורמים הרלוונטיים במשרד המשפטים, וידריכו את הפונים בסוגיות המשפטיות והצרכים המשפטיים בהן הם נתקלים בימים אלו מול הגורמים השונים.

תנאים לקבלת השירות:

המוקד פועל בימים א'-ה', בין השעות 08:00-16:00, ניתן לפנות בטלפון 0733928666 או בדואר אלקטרוני: [email protected]

השירות ניתן ע״י:

משרד המשפטים

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
מוקד להכוונה משפטית בעת מצב החירום - משרד המשפטים / מוקד משרד המשפטים | כל שירות