המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - המשרד לביטחון לאומי

השירות ניתן בכל הארץ

המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - המשרד לביטחון לאומי

המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - 105 הוא מערך אזרחי-משטרתי ייחודי בארץ ובעולם המשלב את מישור האכיפה החוקית עם המישור הטיפולי והחינוכי כדי לייצר סביבה בטוחה עבור ילדים ובני נוער במרחב המקוון. את המטה מובילים המשרד לביטחון לאומי ומשטרת ישראל - להב 433 ושותפים בו משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד הרווחה והביטחון החברתי ומשרד המשפטים - פרקליטות המדינה במטרה משותפת למנוע אלימות ופשיעה נגד ילדים ובני נוער ברשת. ניתן לפנות למוקד 105 בכל נושא של פגיעה בקטינים ברשת.

השירות מתאים עבור:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

הגשת בקשה לרישיון אחזקת נשק פרטי - המשרד לבטחון לאומי

ציוד וחפצים
+1

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשרמפת אתר
המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - המשרד לביטחון לאומי / המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת - המשרד לביטחון לאומי | כל שירות