יעדים לצפון

צפון הארץ (במיקום לא מדויק)

הכוונה ותמיכה רגשית להורים וילדים ממשפחות המפונים בצפון הארץ- יעדים לצפון

יעדים לצפון מפעילה קווים חמים לסיוע נפשי וייעוץ להורים במשפחות המפונים מצפון הארץ, מועדוניות, משחקיות טיפוליות ותמיכה רגשית במרכזים שונים ובמלונות בהם שוהים המפונים. צוותי מומחים להתפתחות הילד מייעצים להורים ומספקים תמיכה להם ולילדיהם. בין השותפים: קרן רש"י, קרן עזריאלי, הקרן המשפחתית על שם תד אריסון, קרן משפחת שעשוע, משרד הבריאות.

השירות מתאים עבור:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשרמפת אתר
הכוונה ותמיכה רגשית להורים וילדים ממשפחות המפונים בצפון הארץ- יעדים לצפון / יעדים לצפון / עכו | כל שירות