עמותת אבני דרך לחיים (ע.ר. 580532240) והתנועה לעצמאות (ע.ר 580738870)

השירות ניתן בכל הארץ

מוקד תמיכה בחירום לאנשים עם מוגבלות שחיים בקהילה ולתומכים בהם - מיזם אפשר לעזור

התנועה לעצמאות ואבני דרך לחיים בתמיכת פדרציית ניו יורק (UJA), מפעילות את המיזם אפשר לעזור, המסייע לאנשים עם מוגבלות (גילאי 18+) שחיים בקהילה לעבור את תקופת המלחמה. במסגרת המיזם מסייעים בפתרון בעיות שמתעוררות בזמן המלחמה: העדר שירותים הפועלים בזמן שיגרה, קשיים במימוש זכויות בזמן מלחמה, שינויים בתפקוד היום יומי בגלל החשש לצאת החוצה, ועוד. ניתן לפנות בנושאים הבאים: מיצוי זכויות, נגישות בחירום, הפגת בדידות ומענה רגשי ראשוני. המוקד מיועד לאנשים שאינם מלווים ע"י גורם סוציאלי משמעותי בשגרה.

השירות מתאים עבור:

תנאים לקבלת השירות:

מענה טלפוני או בווצאפ. טופס אינטרנטי: https://www.avneiderech.org.il/%d7%9e%d7%a2%d7%a8%d7%9a-%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%9d/
שימו לב:
השירות אינו מופעל ע״י רשות ציבורית או עמותה רשומה

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשרמפת אתר
מוקד תמיכה בחירום לאנשים עם מוגבלות שחיים בקהילה ולתומכים בהם - מיזם אפשר לעזור / עמותת אבני דרך לחיים (ע.ר. 580532240) והתנועה לעצמאות (ע.ר 580738870) / שירות ארצי | כל שירות