אנוש -

השירות ניתן בכל הארץ

מרכז חברתי וירטואלי למתמודדי נפש - אנוש

אנוש מפעילה מרכז חברתי מקוון למתמודדי נפש. על מנת לאפשר למתמודדים לשמור על קשרים חברתיים, על עניין וכדי להפיג את החרדה והבדידות במצב האיום הנוכחי בו מומלץ להישאר בבית, הפעלנו מרכז חברתי וירטואלי. כך נפגשת קבוצת השווים לפעילויות מגוונות להתמודדות במצבי לחץ (NLP, יוגה וכו׳) ופעילויות תוכן (הרצאות, משחקים וכו׳). באופן זה נשמר הרצף הטיפולי, מקודם החוסן הנפשי ונשמרות המיומנויות החברתיות של המתמודדים. השירות פתוח לכל אוכלוסיית מתמודדי הנפש בארץ.

מהות השירות:

השירות מתאים עבור:

מתמודדי נפש

תנאים לקבלת השירות:

בימים א'-ה' בין השעות 8:00-19:00

השירות ניתן ע״י:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
מרכז חברתי וירטואלי למתמודדי נפש - אנוש / אנוש | כל שירות