אנוש -

השירות ניתן בכל הארץ

טיפול נפשי אונליין ומפגשים לנוער וצעירים - הדספייס אנוש

טיפול ממוקד לנוער וצעירים החווים מצוקה נפשית. הטיפול כולל עד 15 פגישות ומיועד לגילאי 12-25. הטיפול חינם, הדספייס היא תכנית חדשנית וייחודית של אנוש- העמותה הישראלית לבריאות הנפש, שעוסקת בקידום בריאות נפשית של נוער וצעירים בגילאי 12-25. מטרת התכנית היא לייצר התערבות מוקדמת ומניעה בבריאות הנפש בקרב צעירים. השירות במרכזים הוא ללא תשלום ישיר או באמצעות התחייבות מקופות החולים.

השירות מתאים עבור:

מתמודדי נפש
צעירים
נוער

תנאים לקבלת השירות:

טופס אינטרנטי: https://www.headspace.org.il/eheadspace_contact_us/ מתחת לגיל 18 נדרש אישור הורים. טלפונים: 0547172244 טיפול אונליין 0546730816 תל אביב יפו 0549299740 ירושלים 035040900 בת ים 0549299723 ווצאפ בת ים

השירות ניתן ע״י:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
טיפול נפשי אונליין ומפגשים לנוער וצעירים - הדספייס אנוש / אנוש | כל שירות