משטרת ישראל

השירות ניתן בכל הארץ

איתור נעדרים וזיהוי אלמונים - משטרת ישראל

אתר מידע ממשלתי עבור משפחות הנעדרים בו יוכלו המשפחות לקבל את כלל המידע הנוגע להליך הטיפול בנעדר משלב הדיווח הראשוני. המידע כולל את הגורמים אליהם ניתן לפנות בכל שלב, מספרי טלפון וקישור לשירותים הניתנים במשרדי הממשלה השונים ונוגעים לטיפול בנעדרים או בחללים, לרבות: גורמי טיפול וקבורה. האתר הוקם ביוזמת משטרת ישראל, על ידי מערך הדיגיטל הלאומי ובשיתוף פעולה עם המוסד לביטוח לאומי, המשרד לשירותי דת, רשות האוכלוסין וההגירה, משרד הרווחה והביטחון החברתי, משרד העליה והקליטה, ומשרד הבריאות.

השירות מתאים עבור:

משפחות של נעדרים

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
איתור נעדרים וזיהוי אלמונים - משטרת ישראל / מוקד המשטרה | כל שירות