המשרד להגנת הסביבה

השירות ניתן בכל הארץ

מוקד חירום של המשרד להגנת הסביבה

מוקד הסביבה של המשרד להגנת הסביבה עומד לרשות הציבור 24 שעות ביממה לדיווחים סביבתיים דחופים. מנחים את הרשויות המקומיות ואת גופי החירום לטיפול במפגעים סביבתיים כגון קרינה, אסבסט, שפכים, פסולת ותברואה. הרשות המקומית היא הכתובת הראשונה להודעה על מפגע ולקבלת סיוע להסרת מפגעים סביבתיים. אם הפנייה לרשות המקומית לא פתרה את המפגע, יש לפנות למוקד החירום.

תנאים לקבלת השירות:

פניה טפונית 6911* או 0732733200

השירות ניתן ע״י:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
מוקד חירום של המשרד להגנת הסביבה / המשרד להגנת הסביבה | כל שירות