מקשיבים

השירות ניתן בכל הארץ

מוקד עזרה נפשית דחופה - "מקשיבים"

הארגון מעמיד לרשות הציבור אנשי/נשות מקצוע המתמחים בתחומם ואשר יודעים לתת מענה רחב ומקצועי במגוון מצוקות ואתגרים בחלקים שונים. ביניהם: חרדות, דיכאון, נוער בסיכון, מצוקות חברתיות, בעיות במשפחה. מרגע המענה של המוקדנים במוקד אתם מקבלים את המענה הראשוני הדחוף ומשם הכוונה מדויקת וליווי בתהליך עד שתקבלו את הפתרון המושלם עבורכם. השירות ניתן במספר שפות: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, ידייש, צרפתית

פרטי התקשרות:

תנאים לקבלת השירות:

שירות טלפוני (במספר 3596* שלוחה 1)

השירות ניתן ע״י:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשרמפת אתר
מוקד עזרה נפשית דחופה - "מקשיבים" / מקשיבים / שירות ארצי | כל שירות