המשרד לשוויון חברתי

השירות ניתן בכל הארץ

מוקד חירום לחברה הערבית - המשרד לשוויון חברתי

המשרד לשוויון חברתי - הרשות לפיתוח כלכלי של מגזר המיעוטים מפעיל מוקד חירום עבור החברה הערבית. במוקד אפשר להתעדכן במידע חיוני שמגיע מפיקוד העורף ולקבל סיוע בכל נושא שקשור לחירום. המוקד הוקם עם פרוץ המלחמה במטרה לסייע לרשויות המקומיות הערביות להתמודד עם מצב החירום ועם הלחימה הנמשכת. מטרתו הנגשת המידע החיוני המגיע מפיקוד העורף, לעורף בחברה הערבית; מיפוי ואיתור צרכים שיוגדרו כמענים לעת חירום; סיוע בחיבור יוזמות של ארגוני החברה האזרחית לצרכים העולים מהשטח וביצוע הכשרות בהתאם לצרכים שיעלו בתקופה הקרובה. בנוסף לכך, מוקד החירום יערוך ניטור וסינון של מידע שגוי ומתסיס במרשתת.

השירות מתאים עבור:

החברה הבדואית
החברה הערבית
דוברי ערבית

תנאים לקבלת השירות:

פניה טלפונית במספר: 2163*

השירות ניתן ע״י:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
מוקד חירום לחברה הערבית - המשרד לשוויון חברתי / המשרד לשוויון חברתי | כל שירות