משרד העבודה

השירות ניתן בכל הארץ

מוקד זכויות עובדים בחירום - משרד העבודה

משרד העבודה השיק מוקד זכויות עובדים בחירום לציבור הרחב. ניתן גם להגיש פניה לאגף פניות הציבור של המשרד באמצעות טופס מקוון או בפנייה למוקדים הטלפונים של המשרד בתחומים השונים.

השירות מתאים עבור:

שכירים

תנאים לקבלת השירות:

פניה טלפונית - 3080* בימים א-ה בשעות 9:00-17:00, או למוקדים הטלפונים המפורטים באתר: https://www.gov.il/he/service/appeal-to-labor-arm-public-appeals פניה בטופס מקוון: https://bizlabor.formtitan.com/ftproject/publicinquiries

השירות ניתן ע״י:

בפניה לשירות, מומלץ לוודא היטב אם הוא אכן מתאים לצרכיך.

המידע על שירות זה נאסף על ידי צוות כל זכות ממקורות ברשת (מאגרי מידע ממשלתיים, ארגונים אזרחיים שונים או התארגנויות התנדבותיות) או התקבל ישירות מארגונים. המידע אינו בהכרח עדכני, מלא או מדויק ו"כל זכות" אינה אחראית לנכונותו של המידע או לטיב ואיכות כל השירותים השונים שמוצגים בו.

שירותים נוספים בסניף:

כל שירות ממפה מגוון של שירותים ומענים חברתיים שהמדינה, ארגונים וגופים שונים מעמידים לרשותינו, האזרחים. בעזרת סינון, חיפוש ושיטוט במפה ניתן לגלות בדיוק מי יוכל לעזור לך.

המערכת כרגע בגירסת בטא - חלק מהמידע יכול להיות חסר או לא מדויק.

כל זכות בע"מ (חל"צ), אינה אחראית לתוכן המוצג באתר. המידע באתר הוא כללי, ברובו מוזן בהדרגה ממקורות שונים בצורה אוטומטית, ואינו בהכרח מלא, מדויק, עדכני וכיו"ב. השימוש באתר הוא באחריות המשתמשים בלבד. למידע נוסף ראו הסבר על מדיניות האתר.

פיתוח, עיצוב ושותפות בניהול מוצר: אדם קריב, מושון זר-אביב ומור רובינשטיין, While True Industries.

אודותהוסיפו שירות חסרשותפים הצהרת נגישות צרו קשר
מוקד זכויות עובדים בחירום - משרד העבודה / משרד העבודה | כל שירות